T:  01 534 06 67  |  Ezveza@soncek.org  |  Kontakt
de
en
sl
Velikost besedila:  
 
 

Naročite se na e-novice

 

Kdo smo


Vodja VDC:
Helena Kos
m
031 641 770
e helena.kos@soncek.org



Vodja proizvodnje:
Gordana Borovšak
m 031 234 351
e gordana.borovsak@soncek.org



Vodja prodaje:
Tomislav Špilak
m 041 364 379
e tomi.spilak@soncek.org



Tehnolog:
Jana Pintar
m 031 390 226
e kranj@soncek.org



Enota Ljubljana Rožanska
Vodja enote VDC: Mateja Kristan
m 031 690 484
e ljubljana@soncek.org
Ostali zaposleni: Irena Grm, Franc Kavčič, Zdenka Pakiž, Martin Kloboves, Tjaša Zajc, Melvisa Šišić



Enota Ljubljana Šiška
Vodja enote VDC: Dragica Kustec
m 031 390 225
e vdcljsiska@soncek.org
Ostali zaposleni: Maja Bobnar, Tadeja Gašperšič, Boštjan Černe, Nedžma Salihović, Andrej Petrovčič



Enota Maribor
Vodja enote VDC: Manja Kodelja
m 031 810 129
e maribor@soncek.org
Ostali zaposleni: Tjaša Verbič, Matic Martinjak, Monika Lupša, Tonka Sitar, Bernardka Vinkler, Neja Blagovič, Suzana Kukovec, Vasja Košti, Anja Kerin



Enota Koper
Vodja enote VDC: Daša Goričan Krstić
m 041 358 055
e vdc.koper@soncek.org
Ostali zaposleni: Denis Rosanda, Nuša Pribac, Fatima Kvrgić



Enota Celje
Vodja enote VDC: Tanja Čakš
m 051 261 215
e celje@soncek.org
Ostali zaposleni: Branko Kneževič, Jelena Sankovič, Vilma Oblak



Enota Slovenj Gradec
Vodja enote VDC: Danica Gašper
m 051 350 138
e slovenj.gradec@soncek.org
Ostali zaposleni: Andreja Volker, Peter Jelen, Marjeta Ošlovnik



Enota Kranj
Vodja enote VDC: Jana Pintar
m 031 390 226
e kranj@soncek.org
Ostali zaposleni: Lilijana Božovič, Andreja Hudovernik, Tomaž Javornik, Barbara Manfreda



Enota Ptuj
Vodja enote VDC: Vanja Bole
m 051 621 863
e ptuj@soncek.org
Ostali zaposleni: Jerneja Čeh, Smilja Gaberc, Boštjan Klemenc, Patricija Lašič



Enota Murska Sobota
Vodja enote VDC: Gordana Borovšak
m 031 234 351
e murska.sobota@soncek.org
Ostali zaposleni: Vesna Režonja, Petra Tkalec



Enota Krško
Vodja enote VDC: Karmen Preskar
m 051 620 570
e krsko@soncek.org
Ostali zaposleni: Marjan Nemanič, Tanja Kavčič



Enota Novo mesto
Vodja enote VDC: Bernarda Zorko
m 041 484 288
e
vdc.nm@soncek.org
Ostali zaposleni: Jožica Vlašič
 
Helena Kos
 
Gordana Borovšak
 
Tomislav Špilak
 
Mateja Kristan
 
Dragica Kustec
 
Manja Kodelja
 
Daša Goričan Krstić
 
Tanja Čakš
 
Danica Gašper
 
Jana Pintar
 
Vanja Bole
 
Karmen Preskar
 
Bernarda Zorko
2021 2022 2023
maj junij julij
p t s č p s n
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
 
E-trgovina
Najbolj brano
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke